درب های فرفورژه ساختمانی ، یک نوع دیگری از درب های ساختمانی محسوب می شوند که در قسمت ورودی ساختمان ها ، پارکینگ ، حیاط و یا حتی در محل ورودی ساختمان های اداری نصب می شوند . این درب ها ساختمانی که از دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند عموماً از فولاد مقاوم ساخته می شوند . بهترین رنگ ها برای رنگ آمیزی درب های فرفورژه ساختمان ها به کار می روند .

درب فرفورژه ساختمان باید از نظر رنگ و طرح با نمای بیرونی هماهنگ باشد. در حال حاضر، طرح ها و مدل های متنوعی از درب فلزی در بازار وجود دارند که برخی از آن ها از فولاد، برخی از آهن و از چوب ساخته شده اند.

آنچه در طراحی و تولید انواع درب های ساختمان مهم است ، انتخاب طرح فرفورژه مناسب برای آن می باشد . اگر به طور تخصصی و از دیدگاه هنری به درب های فلزی ساختمانی نگاه کنیم، می توانیم آن ها را به دو دسته اصلی درب های فرفورژه کلاسیک و درب های فرفورژه مدرن دسته بندی نماییم.

درب های فرفورژه کلاسیک

درب فرفورژه کلاسیک نمونه ای از درب های فلزی است که از لحاظ طرح و مدل ، بسیار زیبا و جذاب طراحی و ساخته می شود و برای ساختمان های لوکس ، ویلا و یا ساختمان هایی که در مکان های وسیع ساخته می شوند کاربرد دارند . ساختمان هایی که در زمین های ویلایی و دارای محوطه های سرسبز ساخته شده اند ، از این نوع درب فلزی استفاده می کنند.
اهمیت درب فلزی ساختمان در زیبایی نمای بیرونی ، دقیقاً زمانی پررنگ تر می شود که برای تولید این درب ها به سبک کلاسیک از ترکیب فولاد و شیشه در کنار هم استفاده شود . این کاربرد تلفیقی ، خود یک تکنیک بسیار جذاب است که در مطالب دیگری به آن خواهیم پرداخت.

درب های فرفورژه مدرن

درب فرفورژه مدرن باغ و ویلا به عنوان یک دکوراسیون نمای بیرونی فضای سبز ، باید جذاب ، منحصر به فرد و بسیار خیره کننده باشد . درب هایی که در محل ورودی باغ ، فضای سبز در خانه های ویلایی و یا مکان های تفریحی شخصی استفاده می شوند در بهترین و زیباترین مدل ها باید طراحی شده باشند چرا که زیبایی نمای بیرونی را تغییر می دهند.
انواع متریال برای ساخت درب ورودی باغ و ویلا به کار می رود . این درب ها فرفورژه مدرن معمولاً از جنس فلز ساخته می شوند تا علاوه بر زیبایی بتوانند امنیتی کافی را نیز تأمین کنند .
معمولا درب هایی که برای ورودی باغ و فضای سبز به کار می روند از جنس فلز ساخته می شوند. این درب ها در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، مقاوم تر بوده و در ابعاد متفاوت تولید می شوند. فناوری های نوین امروزی در تولید انواع درب ورودی باغ، نسل جدیدی از این درب ها را به بازار ارائه کرده است. امنیت درب ورودی باغ که از فلز ساخته شده است در مقایسه با دیگر درب ها بسیار بیشتر است.

نمونه ای از درب های فرفورژه اجرا شده توسط گروه صنایه فلزی قاسمی

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن Call Now Button