پله پیچ

پله پیچ ، پله های گرد فلزی پلکانی هستند که قوس دایره ای شکل دارند . اگر چرخش در پلکان ۳۶۰ درجه باشد مارپیچ می شوند .

به این نوع پله ها پلکان اسپیرال نیز گفته می شود . جنس فلز و موادی که برای ساختن این پله ها مورد استفاده قرار می گیرد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

اگر به دنبال یکه نرده ارزان‌ قیمت و با کیفیت هستید که استحکام مناسبی نیز داشته باشد و طول عمر آن زیاد باشد، نرده پایه فلزی بهترین گزینه برای شماست.

پله پیچ فلزی همان کف فلزی است که در جهت ایمن سازی و استحکام راه پله‌ها مورد استفاده واقع می‌شود.

این سازه به صفحات مشبک فلزی گفته می‌شود به سبب داشتن خواص منحصر به فردی نظیر: مقاومت بالا، وزن سبک، زیبایی ظاهری و نیز ارزان‌تر بودن آن در مقایسه با نمونه‌های مشابه، به یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین سازه در میان ساخت و سازهای ساختمانی و دیگر صنایع مختلف تبدیل شده است.

همچنین نرده های فلزی طرح‌های مختلفی دارند که انتخاب گسترده‌ای را در اختیار قرار می‌دهند.

البته نرده های برنزی نیز این تنوع را دارند، اما قیمت بالای آن‌ها، موضوع مهمی است که عموماً به عدم انتخاب آن منجر می‌شود.

پله پیچ فلزی به پله‌هایی اطلاق می شود که در طراحی و تولید آنها علاوه بر جنبه کاربردی جنبه زیبایی نیز در نظر گرفته شده و امروزه چه در حوزه تخصصی معماری و چه در میان عموم مردم بسیار مورد توجه و تقاضا هستند.

هرچند پله های دکوراتیو می توانند دارای هر نوع هندسه‌ای اعم از منحنی یا مستقیم باشند.نمونه‌های دیگری از پله های دکوراتیو فضاهای خارجی پله‌های فرار هستند که به واسطه اینکه در نمای ساختمان قرار می‌گیرند . بایستی زیبا باشند. بیشتر این پله ها را به صورت پله‌های مارپیچ یا پله‌های گردون طراحی و اجرا می‌کنند .

گروه صنعتی صنایع فلزی قاسمی مشاور ، طراح و مجری تخصصی انواع پله پیچ ,پ له گرد دکوراتیو ، در فرمهای متنوع پله گرد دو محور باکس ، پله پیچ ورق ، سازه پله تک محور میانی ، مارپیچ و کنسولی و انواع پله های مدرن و اکسپوز در سبکهای سازه های فلزی و پیش ساخته در بالاترین کیفیت جهت استفاده در آپارتمانهای دوبلکس ، ویلاها ، مغازه های اغذیه فروشی ، و فروشگاهها و مراکز تجاری میباشد .

در ادامه نمونه ای از طرح های اجرا شده توسط صنایع فلزی قاسمی را رویت نمایید.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن Call Now Button